بایگانی نوشته‌ها


اجاق گاز صفحه ای یا مبله ؟ کدام بهتر است ؟

اجاق گاز صفحه ای یا مبله ؟ کدام بهتر است ؟

بسیاری از افراد زمان خرید اجاق گاز بین مدل های مبله و مدل های صفحه ای تردید دارند. به طور کلی اگر نمی دانید کدام یک از اجاق ها را خریداری نمایید باید مزیت ها و معایب آنها را مورد بررسی قرار دهید. دقت در انتخاب اجاق توکار و مبل اهمیت زیادی دارد. اجاق دستگاهی می باشد که همیشه به وسیله افراد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

بهترین سایز کاشی سرامیک

بهترین سایز کاشی سرامیک

یکی از مهمترین نکاتی که زمان انتخاب بهترین سایز کاشی سرامیک باید به آن دقت داشته باشیم این است که سبک دکوراسیون را مورد بررسی قرار دهیم. امروزه مدل های گوناگونی از کاشی های سرامیکی برای فضاهای متفاوت مانند سالن پذیرایی، سرویس بهداشتی، اتاق خواب، آشپزخانه و ... تولید می گردند.

مشکلات شیرآلات اهرمی

مشکلات شیرآلات اهرمی

اگر قصد خرید شیرآلات اهرمی را دارید باید به خوبی در مورد مشکلات این شیرها اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. امروزه بسیاری از افراد در ساختمان خود از شیرهای اهرمی استفاده می کنند. برخی از افراد بر این باور هستند که شیر های اهرمی کاملا بدون عیب و بدون نقص هستند

تفاوت شیرآلات آشپزخانه هوشمند با مدل های سنتی

تفاوت شیرآلات آشپزخانه هوشمند با مدل های سنتی

در این چند سال اخیر شیرآلات متفاوتی وارد بازار شده ‌اند که هر یک از آنها ویژگی ها و مشخصات خاصی دارند. مدل های قدیمی شیرها را به عنوان شیرهای سنتی می‌ شناسند که امروز در بسیاری از خانه‌ ها مشاهده می شوند.

تفاوت شیرآلات آشپزخانه شلنگدار و فنری

تفاوت شیرآلات آشپزخانه شلنگدار و فنری

شیرآلات به عنوان مهمترین تجهیزاتی شناخته می ‌شوند که در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. مدل های شلنگدار و فنری این تجهیزات را می توانید بر اساس مزیت ها، کاربردها و… برای آشپزخانه خود خریداری نمایید.

آن چه که یک آشپزخانه مدرن احتیاج دارد

آن چه که یک آشپزخانه مدرن احتیاج دارد

اگر می خواهید زیبایی آشپزخانه خود را افزایش دهید باید به خوبی در مورد نکاتی که مربوط به مدرن تر کردن این بخش خانه می باشد اطلاعات بیشتری به دست آورید. روش ها و نکات زیادی وجود دارند که موجب زیباتر شدن و مدرن تر کردن این بخش منزل می شوند.

راه های تمیز کردن گاز شیشه ای

راه های تمیز کردن گاز شیشه ای

اگر شما در آشپزخانه تان از گاز شیشه ای استفاده می کنید باید به خوبی در مورد روش های تمیز کردن این اجاق اطلاعات کافی کسب نمایید. اجاق های صفحه ای شیشه ای زیبایی آشپزخانه شما را چندین برابر می‌ کنند.

هود شومینه ای بهتر است یا مورب؟

هود شومینه ای بهتر است یا مورب؟

امروزه بسیاری از تجهیزات آشپزخانه مدل های زیادی دارند. به همین دلیل شما برای خرید انواع هود آشپزخانه می توانید مدل های گوناگونی از این وسیله را مشاهده کنید. مدل های شومینه ای و مورب این وسیله را می توانید از نظر مزیت ها و معایبی که دارند مورد بررسی قرار دهید و سپس یکی از آنها را برای آشپزخانه خود خریداری نمایید

درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها