آن چه که یک آشپزخانه مدرن احتیاج دارد

اگر می خواهید زیبایی آشپزخانه خود را افزایش دهید باید به خوبی در مورد نکاتی که مربوط به مدرن تر کردن این بخش خانه می باشد اطلاعات بیشتری به دست آورید. روش ها و نکات زیادی وجود دارند که موجب زیباتر شدن و مدرن تر کردن این بخش منزل می شوند. برخی از مهمترین ایده هایی که مربوط به مدرن تر کردن این بخش خانه می باشد را اگر بشناسید می توانید زیبایی و جذابیت این بخش خانه تان را چندین برابر کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید. 

آن چه که یک آشپزخانه مدرن احتیاج دارد

نکاتی در مورد مدرن تر کردن آشپزخانه

برای زیباتر شدن و مدرن تر کردن آشپزخانه باید به خوبی برخی از نکات را در نظر داشته باشید. این نکات که باید آنها را بشناسید عبارت هستند از :

1. از رنگ سفید استفاده کنید

به طور کلی بسیاری از افراد از رنگ سفید در آشپزخانه خود استفاده نمی کنند. چرا که فکر می کنند رنگ سفید سریع کثیف می شود و به مراقبت زیادی نیاز دارد. به این وجود امروزه بسیاری از افرادی که طراحی دکوراسیون انجام می دهند از رنگ سفید برای طراحی بخش های متنوع خانه استفاده می کنند. رنگ سفید نسبت به دیگر رنگ ها دلبازتر می باشد و زیبایی خاصی دارد. به همین دلیل است که برای طراحی دکوراسیون منزل هم این رنگ را مورد استفاده قرار می دهند. در دراز مدت باید بدانید که رنگ سفید تاثیر زیادی روی روحیه شما می گذارد. شما می توانید کابینت ها، صندلی ها، میزها و دیگر وسیله های این بخش خانه را که سفید هستند انتخاب کنید. 

2. تضاد را به هیچ عنوان فراموش نکنید

بدون شک اگر رنگ سفید را به صورت تکی در آشپزخانه به کار بگیرید بعد از مدتی حوصله تان سر می رود و از آن خسته می شوید. بنابراین برای اینکه زیبایی این بخش را افزایش دهید می توانید تضاد رنگی ایجاد نمایید. رنگ های متضاد اگر در دکوراسیون داخلی استفاده شوند زیبایی هر یک از بخش های خانه افزایش پیدا می کند. اگر کابینت هایتان رنگ روشنی دارد بهتر است که رنگ تیره را برای دیوار انتخاب نمایید. این کار شما گرمای فضا را چندین برابر می کند. رنگ های روشن را باید در بین رنگ های گرم به کار بگیرید تا زیبایی و جذابیت آنها را افزایش دهید. دقت داشته باشید که تضاد رنگی باید برای تمامی بخش های خانه رعایت شود. 

آن چه که یک آشپزخانه مدرن احتیاج دارد

3. باید ظرف ها را از کابینت آشپزخانه بیرون بیاورید تا زیبایی فضا را افزایش دهند

یکی از روش های مدرن تر کردن آشپزخانه این است که ظرف هایتان را از کابینت بیرون بیاورید تا آنها بیرون از فضای کابینت زیبایی دکوراسیون را افزایش دهند. برخی از کابینت هایی که به تازگی طراحی می شوند به گونه ای هستند که قفسه های زیادی دارند. بنابراین شما می توانید این کابینت ها را به کار بگیرید تا ظرف های زیبایتان را از کابینت بیرون بیاورید. ترکیب کابینت و قفسه به عنوان یکی از بهترین ایده هایی است که برای مدرن تر کردن فضا می توانید در نظر داشته باشید. 

4. استفاده از بهترین لوستر

لوستر یکی از مهمترین وسیله های روشنایی آشپزخانه می باشد که برخی از افراد به آن بی توجه هستند. شما می توانید بین مدل های متنوع لوستر که مدرن هستند یکی از آنها را انتخاب نمایید. برای این فضای خانه خود باید از لوسترهایی استفاده نمایید که توجه بینندگان را جلب می کند. لوسترهای استیل که اندازه بزرگی دارند امروزه محبوبیت شان افزایش پیدا کرده است. بنابراین می توانید این لوسترها را به کار بگیرید تا زیبایی فضا را افزایش دهید. دقت داشته باشید که باید بر اساس متراژ آشپزخانه خود از لوسترهایی که اندازه استاندارد دارند استفاده نمایید. 

5. دیوار بین کابینت در آشپزخانه مهمترین نکته ای است که باید در نظر داشته باشید.

دیواری که در آشپزخانه مدرن بین کابینت های بالا و پایین قرار می گیرد اصولا خالی است. شما باید به خوبی بدانید که این فضا تاثیر زیادی روی زیبایی فضا می گذارد. بنابراین شما باید به این بخش هم توجه کنید تا بتوانید زیبایی و مدرن تر کردن فضا را افزایش دهید. شما می توانید از کاشی های زیبایی که بین کابینت بالا و پایین قرار می گیرند استفاده کنید تا زیبایی این فضا را افزایش دهید. البته باید به خوبی بدانید که این کاشی ها را باید با وسیله های متنوعی تزئین کنید تا مدرن تر شدن این بخش افزایش یابد. دیوار اگر به زیبایی دکور شود می تواند زیبایی این بخش را چندین برابر نمایید. 

6. استفاده از چوب

یکی دیگر از ایده هایی که برای داشتن آشپزخانه مدرن باید به آن دقت داشته باشید این است که از چوب استفاده کنید. چوب زیبایی فضا را چندین برابر می کند. شما می توانید شفت های چوبی را بین کابینت بالا و پایین استفاده کنید. همچنین بسیاری از افراد از کابینت های چوبی در این بخش خانه استفاده می کنند تا زیبایی فضا را افزایش دهند. در واقع باید به خوبی بدانید که مدرن تر شدن این بخش به متریال هایی بستگی دارد که می خواهید از آنها استفاده کنید. چوب به عنوان یکی از گرمابخش ترین متریالی شناخته می شود که زیبایی فضای خانه و آشپزخانه را چندین برابر می کند. 

7. سقف جلوه دار در آشپزخانه

اگر می خواهید آشپزخانه مدرن داشته باشید باید سقف این بخش خانه را به رنگ سفید انتخاب کنید. اما باید دقت داشته باشید که با انتخاب رنگ سفید، سقف بی روح نشود. یک ستون رنگی می توانید به سقف این بخش خانه خود اضافه کنید تا زیبایی آن را افزایش دهید. میهمانان شما زمانی که این تضاد رنگی را مشاهده کنند بدون شک از ایده ای که به کار برده اید لذت می برند. دقت داشته باشید که سقف های رنگی در آشپزخانه مدرن انتخاب مناسبی نیستند. بنابراین تنها باید دو رنگ را برای سقف این بخش خانه انتخاب کنید تا بتوانید زیبایی فضا را چندین برابر کند. 

8. استفاده از کابینت های مدرن و زیبا

یکی دیگر از نکاتی که باید برای داشتن آشپزخانه مدرن به آن دقت داشته باشید این است که از کابینت های زیبا و مدرن استفاده کنید. کابینت هایی که زیبا و بزرگ هستند بدون شک برای داشتن فضایی مدرن انتخاب مناسب به شمار می روند. شما می توانید از کابینت هایی که رنگ شان با دیگر بخش های آشپزخانه هماهنگ است استفاده کنید. دقت داشته باشید که پیش از انتخاب بهترین کابینت باید در مورد ویژگی ها و کیفیت آن اطلاعات بیشتری به دست آورید. برخی از کابینت هایی که رنگ های شاد دارند برای داشتن فضایی مدرن انتخاب مناسب به شمار نمی روند. شما باید به خوبی در مورد رنگ بندی کابینت ها و زیبایی آنها اطمینان خاطر داشته باشید و سپس آنها را استفاده کنید.