گاز توکار IG۵۲۹

گاز توکار IG۵۲۹

از {{model.count}}
13,310,000
11,712,800 تومان
12%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

معرفی اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتونانتخاب یک اجاق از زیبا و باکیفیت می‌تواند برای هر آشپزخانه‌ای، انتخاب مهمی به شمار بیاید. در سال‌های اخیر انتخاب اجاق گازهای رومیزی توسط مردم، بسیار افزایش پیدا کرده است. چرا که این نوع اجاق گازها نیاز به فضای بسیار زیادی در آشپزخانه نداشته و ظاهر زیبایشان، نمای آشپزخانه را متفاوت‌تر می‌کند. اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون یکی از بهترین محصولات رومیزی است که قصد داریم در این مطلب راجع به امکانات و ویژگی‌های آن‌ها توضیح دهیم. پس برای اطلاعات بیشتر در مورد امکانات و ویژگی‌های اجاق گاز توکار IG۵۲۹ Nآلتون، با ادامه این مطلب، همراه ما باشید.

معرفی اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون

انتخاب یک اجاق از زیبا و باکیفیت می‌تواند برای هر آشپزخانه‌ای، انتخاب مهمی به شمار بیاید. در سال‌های اخیر انتخاب اجاق گازهای رومیزی توسط مردم، بسیار افزایش پیدا کرده است. چرا که این نوع اجاق گازها نیاز به فضای بسیار زیادی در آشپزخانه نداشته و ظاهر زیبایشان، نمای آشپزخانه را متفاوت‌تر می‌کند. اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون یکی از بهترین محصولات رومیزی است که قصد داریم در این مطلب راجع به امکانات و ویژگی‌های آن‌ها توضیح دهیم. پس برای اطلاعات بیشتر در مورد امکانات و ویژگی‌های اجاق گاز توکار IG۵۲۹ Nآلتون، با ادامه این مطلب، همراه ما باشید.

رنگ مشکی و بسیار زیبا در اجاق گاز

اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون از طراحی بسیار زیبایی برخوردار است. در وهله اول باید به رنگ مشکی اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون اشاره کنیم که یکی از پرطرفدارترین رنگ‌ها میان لوازم آشپزخانه است. به همین دلیل، می‌توان به راحتی آن را برای تمامی سبک‌های آشپزخانه‌ها استفاده کرد. از طرفی دیگر، این محصول به راحتی با سایر لوازم آشپزخانه ست می‌شود. نمای شیشه‌ای اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون آن را بسیار زیبا جلوه می‌دهد. نوع چیدمان مشعل‌های اجاق گاز توکار IG۵۲۹ Nآلتون به صورت رایج در نظر گرفته شده است. یعنی می‌توانیم شاهد وجود مشعل پلوپز در مرکز گاز و سایر مشعل‌ها در سمت چپ و راست آن باشیم.

از طرفی دیگر، ولوم‌های باکالیتی اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون هم، همگی در بخش مرکزی یا زیر مشعل پلوپز قرار گرفته‌اند. یکی دیگر از مواردی که در مورد طراحی اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون وجود دارد، بحث طراحی شبکه‌های چدنی است. در این محصول شبکه‌های چدنی سراسری وجود ندارد. منظور ما شبکه‌های چدنی هستند که معمولا روی دو یا سراسر مشعل‌ها را فرا می‌گیرند. در حالی که اجاق گاز توکار IG۵۲۹ Nآلتون شبکه‌های چدنی مجزایی دارد. یعنی  هر کدام از مشعل‌های اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون دارای شبکه‌های چدنی مجزای خودشان هستند. این موضوع در سادگی و زیبایی محصول هم تاثیر زیادی گذاشته است.

مقاومت بالای بدنه اجاق گاز توکار IG۵۲۹N

اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون بسیار مقاوم بوده و از یک شیشه سکوریت ضد ضربه و حرارت ساخته شده است. شیشه‌های سکوریت معمولا به عنوان شیشه‌های نشکن در بازار شناخته می‌شوند. مقاومت این شیشه‌ها در برابر ضربه، حرارت و… بسیار زیاد است. به همین دلیل از آن‌ها برای ساخت انواع اجاق گازهای رومیزی هم استفاده می‌کنند. یکی از مزایای وجود سطح شیشه‌ای در اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون، تمیز شدن آسان روی گاز است. بدین معنا که هنگام سرریز شدن غذا روی گاز و یا جمع شدن مواد چرب در آن، سطح گاز به راحتی تمیز خواهد شد. چراکه مواد چرب و… روی سطح شیشه‌ای نچسبیده و به راحتی تمیز می‌شوند.

حالا که در مورد مقاومت بالای اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون صحبت کردیم، بهتر است راجع به شبکه‌های چدنی این محصول هم توضیح مختصری بدهیم. معمولا برای اجاق گازهای باکیفیت شبکه‌های چدنی در نظر گرفته می‌شود که از مقاومت بالایی در برابر ضربه، فشار، حرارت و وزن بالا برخوردار باشند. چرا که معمولا روی سطح گاز قابلمه‌ها و یا ظروف سنگین قرار می‌گیرد. به همین دلیل، شبکه‌های چدنی اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون هم، مقاومت بالایی در برابر حرارت، ضربه، فشار و وزن بالا دارند. به طول کلی، جنس بدنه و مقاومت اجاق گاز توکار IG۵۲۹ Nآلتون بالا بوده و می‌تواند در مدت زمان طولانی هم، کیفیتش را حفظ کند.

ابعاد و اندازه کاملا استاندارد

اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون دارای ابعاد کاملا استاندارد برای آشپزخانه‌هایی است که از فضای داخلی مناسبی برخوردار باشند. یعنی نصب اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون در آشپزخانه‌هایی محدودیت خاصی بابت فضای داخلی ندارند، به راحتی انجام خواهد شد. چرا که ابعاد این محصول هم طبق استاندارد در نظر گرفته شده است. یعنی اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون ابعاد مناسب اجاق گازهای ۵ شعله‌ای را دارد. اندازه این محصول ۹۰ در ۵۰ سانتی‌متر است. افرادی که قصد دارند این محصول را برای آشپزخانه‌هایشان انتخاب کنند، می‌توانند ابعاد ۵۰ در ۹۰ سانتی‌متر را برای کابینتشان در نظر بگیرند تا فرایند نصب آن به راحتی انجام شود.

مشعل‌هایی با توان حرارتی بالا و بسیار کارآمد

اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون دارای مشعل‌هایی با توان حرارتی بالا است. بحث توان حرارتی بالا تاثیر بسزایی روی کیفیت پخت و پز غذاها دارد. چرا که هر چقدر توان حرارتی مشعل‌های یک اجاق گاز بالاتر باشد، به همان اندازه روی کیفیت غذاها هم، تاثیرگذار خواهد بود. به همین دلیل، بالاترین توان حرارتی برای مشعل‌های اجاق گاز توکار IG۵۲۹ Nآلتون در نظر گرفته شده است. از طرفی دیگر اجاق گاز توکار IG۵۲۹ Nآلتون دارای سرشعله‌های ساباف (SABAF) ایتالیایی است. در اینجا توان حرارتی هر کدام از مشعل‌ها را به طور مجزا معرفی خواهیم کرد تا با آن‌ها آشنا شوید. توان حرارتی مشعل پلوپز معادل ۳,۱ KW، مشعل بزرگ ۲.۳ KW، مشعل متوسط ۱.۷۵ KW و مشعل کوچک هم، توان حرارتی ۱.۲ KW دارد.

امکانات مناسب و ایمنی برتر در اجاق گاز

اولین موردی که می‌توان در مورد این محصول بیان کرد، وجود یک فندک تمام خودکار است. این یکی از بهترین امکانات اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون به شمار می‌آید. چرا که کار کردن با اجاق گاز را برای کاربران بسیار آسان‌تر خواهد کرد. یعنی برای روشن کردن یکی از شعله‌ها، فقط کافی است ولوم دلخواهتان را فشار دهید. سپس فندک خودکار سریعا دست به کار شده و شعله مورد نظرتان سریعا روشن خواهد شد. سرعت تثبیت شدن ولوم‌ها هم بسیار بالا بوده و نیازی به نگه داشتن طولانی مدت ولوم‌ها نخواهید داشت. این موضوع به خاطر وجود یک ترموکوبل تاپ تایم سریع در اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون است.

ترموکوبل این کار را با رصد کردن لحظه‌ای دمای شعله‌ها انجام می‌دهد. معمولا زمانی که دمای مشعل‌ها افزایش پیدا کند، ترموکوبل سریعا جریان گاز را مستقیم کرده و شعله‌ها را تثبیت می‌کند. در میان ترموکوبل‌ها، سرعت عمل تاپ تایم سریع، بیشتر از بقیه مدل‌ها است. به همین دلیل از این ترموکوبل در اجاق گاز توکار IG۵۲۹ Nآلتون استفاده شده است. یکی دیگر از مهم‌ترین کارهای ترموکوبل تاپ تایم سریع، قطع کردن جریان گاز، هنگام خاموش شدن ناگهانی یکی از شعله‌ها در اثر سرریز شدن غذا و یا وزش باد است. ترموکوبل به محض مواجه شدن با افت دمای شدید در شعله‌ها، جریان گاز را قطع کرده و ایمنی محصول را تضمین خواهد کرد.

رده مصرفی انرژی  A در اجاق گاز توکار IG۵۲۹

اجاق گازهایی که طبق آخرین استانداردهای روز دنیا ساخته می‌شوند، معمولا هیچ گونه نشتی حرارتی ندارند. چنین چیزی دقیقا شامل حال اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون هم می‌شود. علاوه بر استانداردهای روز دنیا در تولید اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون، بهترین مواد اولیه در ساخت این محصول استفاده شده است. تمامی این موارد باعث شده‌اند تا اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون مصرف کاملا بهینه‌ای داشته باشد. به همین دلیل هم رده مصرف انرژی اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون در سطح A قرار دارد. این موضوع می‌تواند برای تمام کسانی که روی بحث مصرف انرژی اجاق گازشان اهمیت ویژه‌ای قائل هستند، مزیت بزرگی به شمار بیاید.

خدمات همیشگی آلتون برای همراهان همیشگی

اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون دارای گارانتی ۲۴ ماهه بوده که تمام مشتریان می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. علاوه بر آن، آلتون همراهانش را تا یک دهه تنها نگذاشته و ۱۰ سال خدمات پس از فروش را هم به آن‌ها ارائه خواهد کرد. نصب تمام محصولات آلتون هم به صورت کاملا رایگان انجام می‌شوند. یعنی کارشناسان این مجموعه در محل موردنظرتان حضور پیدا کرده و اجاق گاز توکار IG۵۲۹N آلتون را برایتان، به بهترین شکل ممکن نصب خواهند کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...