اولین قدم در انتخاب شیرآلات توجه به نوع شیر یعنی اهرمی یا کلاسیک آن است. شیرآلات اهرمی به دلیل مزایای ویژه ای که نسبت به شیرآلات کلاسیک دارند، انتخاب بهتری برای سرویس بهداشتی هستند. زیرا در استفاده طولانی مدت و طولانی مشکل چکیدن آب یا هدر رفتن واشر را نخواهند یافت.

شیر توالت
شیرهای اهرمی تنوع و رنگ بیشتری دارند و به ندرت نیاز به تعویض کارتریج خواهند داشت. همچنین کار با آنها راحت تر است. نکته دیگری که قبل از تهیه شیرآلات باید به آن توجه کنید تعداد سوراخ های لازم برای نصب اهرم و شیرهای کلاسیک است.
شیرآلات معمولی به دلیل قرار گرفتن در رده قیمتی متوسط و داشتن کیفیت مناسب می توانند انتخاب خوبی برای خرید باشند.
قیمت شیرآلات
شیرآلات بهداشتی در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند و تفاوت قیمت آنها به دلیل مواد اولیه و تفاوت در پیچیدگی ساخت آنها می باشد.
قیمت شیر توالت ارزان: همانطور که گفته شد قیمت ارزان هنگام خرید شیر توالت ملاک خوبی نیست. شیر بادوام دارای استانداردهای لازم بوده و دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش می باشد. شیرآلات ارزان اغلب فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و همچنین از نظر رنگ روکش ماندگاری مطلوبی ندارند. استفاده از قطعات بی کیفیت نیز شما را مجبور به هزینه مجدد در آینده نزدیک می کند.
قیمت شیر توالت معمولی : از نظر قیمت شیر آب معمولی بین انواع ارزان و لوکس می باشد. از نظر وزن نیز شرایط یکسانی خواهند داشت. زیرا یکی از ویژگی های شیرآلات با کیفیت وزن آنهاست. استفاده از آلیاژهای بادوام به این معنی است که وزن شیرها سنگین تر است.
شیر توالت
شیرهای روشویی لوکس و گران قیمت: شیرهای روشویی لوکس و گران قیمت به دلایلی از جمله طراحی خاص و وزن بیشتر، قیمت بیشتری نسبت به دیگر شیرها دارند. البته نسل جدید شیرآلات هوشمند دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و از فناوری های پیشرفته ساخت در تولید آنها استفاده شده است.
یکی از عوامل تعیین کننده در انتخاب شیرآلات بعد از کیفیت و گارانتی، توجه به طرح و رنگ آن است، بهتر است آن را متناسب با سبک دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.
رنگ شیر توالت
استفاده از رنگ های متنوع در شیرآلات تاثیر بسزایی در ایجاد فضا و ابعاد به محیط دارد. امروزه از آبکاری آنتیک مانند مس و سفید روی شیرآلات استفاده می شود. همچنین آبکاری هایی مانند کروم، استیل یا سفید و طلایی با تمامی رنگ هایی که می توان در انتخاب انواع دکوراسیون از آنها استفاده کرد، هماهنگی دارد. برای انتخاب رنگ بهتر است آن را متناسب با سبک کلی دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید. شیرآلات سفید، مشکی، کرومی و مسی برای دکوراسیون مدرن و انواع طلایی و ترکیبی برای دکوراسیون کلاسیک مناسب هستند.

حال شرکت نگین راسان به شما عزیزان محصول علاالدین پیشنهاد میکند برای اطلاع بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09122936347